KONST / Litografier / Färglitografi 13431101
nr 1343 1101
Färglitografi
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 1/10, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 58x76cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:56:40
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm